Elektrinis paspirtukas, kurio tikrai laukėme!!!

Jūs buvote išgirsti!

Taip taip taip, visų laikų patikimiausias elektrinis paspirtukas Ninebot G30 Max buvo patobulintas ir jam suteikti taip visų laukiami amortizatoriai!!! Priekyje ir gale!! Apžvelkime, ką dar gamintojai patobulino, atrodo ir taip puikiame paspirtuke.

Nors baterija išliko tokia pati – 551 Wh (15300 mAh), bet gamintojas nurodo, kad su pilna įkrova įveiksite 5 km daugiau, viso 70 km (kai vairuotojo svoris yra 75 kg., oro temperatūra 25 C, riedant 16 km/h greičiu lygiu keliu). Krovimo laikas tas pats, apie 6 valandas.

Padidėjo ir maksimalus galimas vairuotojo svoris nuo 100 iki 120 kg. Paties paspirtuko svoris taip pat padidėjo 5 kilogramais. Ninebot MAX G2 taip pat šiek tiek padidėjo, nuo ankstesnių matmenų – 1167 × 472 × 1203 mm iki 1210 x 570 x 1264 mm.

Galės įveikti ir statesnes 22% įkalnes, kai jo pirmtakas įveikdavo 20%.

Ninebot MAX g2 priekinis amortizatorius
Ninebot MAX g2 priekinis amortizatorius

Didžiausias patobulėjimas yra akivaizdus, tai amortizacija. Naujasis Ninebot MAX G2 priekyje turės hidraulinius amortizatorius, o gale spyruoklinius. Tai didelis privalumas šiam paspirtukui, dėl ko jis kartais pralaimėdavo klientų dėmesį savo artimiausiam konkurentui Inmotion L9.

Ninebot MAX G2galinis amortizatorius
Ninebot MAX G2galinis amortizatorius

Padidėjo ir MAX‘o variklio galia, nuo 350 W (700 maximum) iki 450W (900 maximum). Nors ir atrodo kaip nedidelis patobulėjimas, bet tokiam mažam transportui, šis 100W nominalios galios padidėjimas tikrai suteiks dinamiškumo, o jums platesnę šypseną veide.

Stabdžiai iš esmės liko nepakitę, tik atsirado papildoma funkcija, mirksėjimas stabdant. Beje, Ninebot G30 Max stabdžius išbandėme šią žiemą, važinėdami itin druskingomis ir snieguotomis miesto gatvėmis ir… o gi nieko, kaip dirbo taip ir dirba puikia. Be abejo, korozijos pavasarį radome, bet ne tokia baisi, kad reikėtų pergyventi.

Tiesa, Ninebot MAX G2 turės pagalbą nuo praslydimo, padėsiančią suvaldyti paspirtuką slidžiame kelyje.

“Segway-Ninebot“ pirmauja diegdama traukos kontrolės sistemos (TCS) technologiją KickScooter pramonėje. MAX G2, sukurtas naudojant subtilų Ninebot valdiklio algoritmą, skirtą tiksliai valdyti KickScooter, padidino sukibimą važiuojant žvyrkeliais ar slidžiais keliais, kad būtų užtikrintas didesnis stabilumas ir saugumas. Šią funkciją reikia įjungti naudojant Segway-Ninebot APP.

Padangų dydis išliko nepakitęs, kas yra džiugi naujiena servisams užsipirkusiems šių padangų metams į priekį. Tiesa, naujasis Ninebot MAX G2 naujovišką padangų užpildą apsaugantį nuo oro išėjimo pradūrus padangą – RideyLONG™ Self-sealing.

Taip pat šis paspirtukas turės ir posūkio signalus. Na, nesame tikri dėl šios funkcijos praktiškumo, bet išties puiku, kad gamintojas rūpinasi mūsų saugumu. Jis taip pat turės ir elektroninį garso signalą aktyvuojamą per programėlę. Paspirtukas išlaiko IPX5, o baterija IPX7 apsaugos nuo vandens standartus.

Kitas svarbus ir naudingas pasikeitimas, tai kad MAX G2 veiks su Apple Find My tinklu, ( šiuo metu rengiami sertifikatai). Galėsite stebėti savo paspirtuką bet kur naudodami Apple FindMy Track su pasauliniu šimtų milijonų iOS įrenginių tinklu Find My. Įjungę „Find My“ funkciją „Segway-Ninebot“ programoje ir suporavę ją su „KickScooter“, prireikus galėsite greitai rasti „KickScooter“ naudodami „Find My“ programą savo iPhone.

Šio modelio kaina dabar tik 615 eurų (kaina svyruoja dėl USD ir EUR kurso skirtumų).

0 Shares:
You May Also Like
Xiaomi pro projektas
Plačiau

Projektas Šiukšlė!

Tokiu skalbiu pavadinimu jį įvardino šio projekto autorius Povilas. Kodėl šiukšlė? Tuo viską ir sužinosim. Kas paskatino imtis…